شماره 114 - یکشنبه, 19 ازدیبهشت ماه 1395 مشاهده ایمیل در آرشیو
(Optional) This text will appear in the inbox preview, but not the email body.
مقام معظم رهبری: اگر محبّت در تشیع نبود این دشمنی های عجیبی که با شیعه شده باید او را از بین می برد. همین محبّت شما مردم به حسین بن علی علیه السلام ضامن حیات و بقای اسلام است این که امام [خمینی رحمه الله] می‌فرمود: «عاشورا اسلام را نگه داشت» معنایش همین است...

قرآن بهترین منبع شناخت پیامبر خاتم

حجت الاسلام رفیعی: مسلمان باید تابع محض رسول خدا(ص) باشند و عملکرد گزینشی در دین پس از پذیرش نبوت بی معناست.


ادب نوکری

خدا از ما کوه کندن نمی خواهد

استاد فاطمی نیا: استجابت یک معنای عام دارد که خدا به تو نگاه می کند، خب اگر حضرت حق به تو نگاه کند کم است؟ بعد هم یک چیزی هم به شما می دهد.
ادب نوکری

مداحی اهل بیت، جایگاه معلمی است

حجت الاسلام ریاضت: جایگاه مداحی اهل بیت، جایگاه معلمی است و معلمی هم شغل انبیاست. ما باید در عرصه فردی به حضرات معصومین متوسل شویم.
ادب نوکری

با مراقبت از اعمال، می‌توانی اعتراف به ولایت کنی

حاج منصور: خدا برای ما خیلی راه را نزدیک کرده ، در این ماه رجب هر جا که گرفتار می‌شوی یک سلام به اباعبدالله علیه السلام می‌دهی که بزرگترین فضیلت این ماه هست . حتی نجف هم که می‌روی دوبار سلام به اباعبدالله علیه السلام می‌دهی.
ادب نوکری

ماجرای شکایت حاج صادق آهنگران از جوانی که از او تقلید می‌کرد

محسن طاهری: مرحوم کافی در اواخر دهه 40 نسبت به حقیر نقش استادانه و حتی پدرانه‌ای داشتند و جلسات من را به جلسات بزرگتری تبدیل کردند. به عنوان مثال بنده را از مهدیه تهران به مهدیه‌های استانی و سپس به سایر کشورها فرستادند.
چهره

یهود خیبر شبیه صهیونیست های امروز بودند

حجت الاسلام مهدی طائب کارشناس تاریخ اسلام در خصوص اتفاقات جنگ خیبر گفت: پیامبر اوصافی را در مورد فتح کننده خیبر یعنی امیرالمومنین(ع) فرمودند که خدا به دستان او این فتح را قرار می دهد.

ایام اندیشمندان مسلمان معتقدند، حضرت عیسی‌ به آمدن «فارقلیطا» بشارت داده است و نویسنده انجیل یوحنا آنرا به پریكلیتوس در زبان یونانی به معنای بسیار ستوده ترجمه كرد و عربی آن «احمد» است.
ایام نهی از کشتن پیرها، بچه‌ها و زنان، نهی از مُثله کردن کشتگان مشرکان، ممانعت از پیمان شکنی، نهی از مسموم کردن بلاد مشرکان و نهی از قطع درختان ثمردار از دستورات نبی رحمت در مقاتله با مشرکان است.
ایام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تحلیل وضعیت ظلم و فساد حاکم بر جهان، این وضعیت را به «جاهلیت مدرن» نامگذاری کرده‌اند.
بیرق بیرق بیرق
© 1392، تمامی حقوق این خبرنامه برای «نِت‌نامه» و سایت های منبع محفوظ است.
برای لغو عضویت از نت نامه کلیک کنید.